Save the Sea Project
Morze Bałtyckie jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych wód na całym świecie. Wpływ na to maja niekorzystne czynniki geograficzne jak np. cieśniny, które utrudniają wymianę wody z Morzem Północnym i Atlantykiem. Wiele z tych zanieczyszczeń pochodzi jednakże z przemysłu, ścieków komunalnych i ze statków, nawozów chemicznych, a także śmieci wyrzucanych bezpośrednio do morza. I te możemy zatrzymać.
 
Idea Projektu Save the Sea jest bardzo prosta - całkowity dochód ze sprzedaży bransoletki Save the Sea będzie przeznaczany na wybraną inicjatywę wspierającą ochronę i oczyszczenie Morza Bałtyckiego. Pierwsza edycja, we współpracy z Fundacją Rozwoju Akwarium Gdyńskiego, ma na celu zebranie środków na zakup urządzenia Sea Bin do Gdyńskiej Mariny. Sea Bin to innowacyjny filtr który zbiera śmieci i olejowy osad z powierzchni wody.
 
Motyw bransoletki nawiązuje do Gdyńskich rybek, zamkniętych w znaku nieskończoności, jednak ma za zadanie jednoczyć wszystkich, którzy kochają nasze polskie morze! Bransoletka wykonana jest z najwyższej jakości srebra 925 i sznurka pochodzącego z recyklingowanych plastikowych butelek. Bransoleta zamknięta jest w szklanej butelce z bursztynem i zapakowana w ekologiczną kopertę aby bezpieczenie trafić w Twoje ręce! Wzór bransoletki, chroniony przez EUIPO, jest wyjątkowy.
 
Tak jak misja społeczności Save the Sea. I jak TY - decydując się ja wesprzeć.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl